top of page

Konstrukcijų projektavimas

ir kitos konstruktorių paslaugos

Konstrukcijų projektavimas - didelio kruopštumo ir atsidavimo reikalaujanti veikla. Mes suprantame savo darbo atsakomybę ir kokios būtų klaidos pasekmės. 

Naujos statybos daugiabučių gyvenamųjų namų konstruktyvo projektavimas

Mūsų suprojektuotų daugiabučių gyvenamųjų namų skaičius artėja prie 100. Siūlome savo žinias Jūsų investicijai. 

Turėdami plačią patirtį galime išsamiai įįvertinti Jūsų statinio specifiką ir pasiūlyti tinkamiausią konstrukciją Jūsų pastatams. Mūriniai pastatai, surenkamo gelžbetonio pastatai, monolitiniai karkasai, o gal mišri konstrukcinė schema - išnagrinėję 

petel_edited.jpg

Rekonstrukcijos projektai

Atliekame statinių rekonstrukcijos projektus. Pasitelkiame 3D skanavimo, Point Cloud technologijas esamų pastatų tiksliam geometrinių savybių nustatymui. 

Praktika rodo, kad rekonstruojamuose statiniuose daugiausiai problemų kyla dėl netinkamo geometrinjos nustatymo. Matavimai liniuote, rulete ar net lazeriu yra netikslūs ir jais nepavyktų nustatyti statinio pasvyrio, nuo stataus kampo nukrypusio ašių tinklo, statinio aukščio paklaidų, konstrukcijų kreivumo. Taikant šiolaikines technologijas analizuodami 3D skanavimo duomenis identifikuojame tikslią pastato geometriją, todėl projektuojant rekonstrukcijos sprendimus (antstatus, priestatus, pusaukščius ir kt.) galime maksimaliai tiksliai pritaikyti naujai įrengiamų konstrukcijų geometriją prie esamo pastato. 

Atlikę geometrinę analizę, esamų konstrukcijų defektaciją ir tyrimus parengiame kokybišką rekonstrukcijos ir stiprinimo projektą.

kalvar3d.jpg

Aukštos klasės verslo centrų konstrukcijų projektavimas

Projektuojant šį segmentą būtina specifinė patirtis. Mes ją turime. 

Verslo centrų projektavimo specifika - dideli tarptaramiai, apribotos leistinos deformacijos dėl stiklinių fasadų, aukšti estetiniai konstruktyvo reikalavimai, inžinerinės įrangos ir vamzdynų gausa, du ir daugiau požeminių aukštų.

Projektavimo siekiamybė yra konstrukcijų išdėstymas leidžiantis universaliai išplanuoti patalpas kintantiems nuomininkų poreikiams. 

Verslo centrų projektavimui būtina išmanyti specifinius BREEAM, LEED, tvarios statybos reikalavimus. 

Padėsime pasirinkti tinkamiausius sprendimus, išpildyti ypač sudėtingus architektūrinius sumanymus.

versloc_edited.jpg

Konstrukciniai skaičiavimai, analizė

Tvirtas teorinis pagrindas ir plati patirtis leidžia mums atlikti ir didžiausio sudėtingumo skaičiavimus

Konstrukciniai skaičiavimai yra viena iš kertinių konstrukcijų projektavimo dalių. Skaičiavimo kokybė lemia ne tik ar pastatas "stovės", bet ir ar bus užtikrinti tinkamumo, plyšių susidarymo reikalavimai, įlinkiai. Kokybiškas konstrukcinių skaičiavimų atlikimas lemia ir medžiagų sutaupymus arba pereikvojimus. 

1.png

Darbo projektai, gamykliniai brėžiniai

Tai pati detaliausia projektavimo stadija, reikalaujanti didelio kruopštumo ir tikslumo

Atliekame gelžbetoninių, plieninių, mūrinių, medinių, nerūdijančio plieno konstrukcijų darbo projektus. 

Rengiame ir gamyklinius šių konstrukcijų brėžinius surenkamiems pastatams. 

Image by Lucas Lenzi

Projektavimas BIM aplinkoje

Darbas BIM aplinkoje yra neatsiejamas nuo projekto kokybės užtikrinimo

Statybų dalyviams projektavimo BIM aplinkoje naudos įrodinėti jau nereikia. Projektuojame pastato informaciniame modelyje. Dalinamės 3D ir 4D informacija su statinio architektais ir inžinerinių projekto dalių projektuotojais, rangovais. Dirbame pažangia, licenzijuota BIM programine įranga. Priklausomai nuo projekto specifikos atliekame LOD 200, LOD 300 ar LOD 400 detalumo modeliavimo darbus. Kokia iš to nauda projektui ir Užsakovui? Mininizuojama klaidų tikimybė, pagerinamas projekto dalių tarpusavio suderinamumas, rangovas turi galimybę konstrukcijas matyti 3D aplinkoje ir lengviau suprasti konstrukcinę sandarą, montavimo įpatumus.

2.png

Sporto paskirties pastatai, visuomeninės paskirties pastatai, baseinai, inžineriniai statiniai, hidrotechniniai statiniai

Esame atestuoti visoms statinių grupėms.


Projektuojame konstrukcijas ne tik gyvenamiesiems ir negyvenamiesiems pastatams, bet ir sudėtingiems inžineriniams statiniams. 

IMG_20200925_150755.jpg

Reikalingi konstruktoriai JŪSŲ objektui?

Paslaugos: Services
bottom of page